Cennik

Kursy

O nas

Strona w budowie, przepraszamy za utrudnienia :(

ODkryj swoje językowe supermoce !

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe

Katarzyna Hobrzyk

Katarzyna Płoskonka

Marta Sadowska

Studentka anglistylki w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Nauka angielskiego to moja pasja. Uwielbiam dzielić się wiedzą z innymi, a nauczanie języka nie musi być ani nudne, ani trudne. Indywidualne podchodzę do każdego ucznia, ponieważ każdy ma inne potrzeby językowe oraz umiejętności i zdolności

Monika Kocierz

Jestem Monika i język angielski to moja pasja. Ukończyłam studia na kierunku filologia angielska, specjalizacja nauczyczycielska na państwowej uczelni im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Uważam, że nauka połączona z elementami zabawy to najlepszy sposób przyswajania wiedzy. Czas wolny poświęcam na kino anglojęzyczne, czytanie oraz na poszerzanie wiedzy metodycznej. Swoją wiedzę staram się poszerzać również o aspekty dydaktyki innowacyjnej oraz aspekty lingwistyczne. Jestem zdania, że żeby móc nauczać innych, należy stale czynić postępy na drodze samodoskonalenia.

Wioleta Mika

Jestem absolwentką studiów licencjackich na uniwesytecie brytyjskim - University of Sunderland, Higher Education Sage Gateshead na kierunku Community Music. Przebywając w Wielkiej Brytanii współtworzyłam jeden z programów Early Years mający na celu rozwijanie werbalnych umiejętności dzieci oraz realizowałam autorski program dla uczniów zagranicznych, który z wykorzystaniem muzyki miał pomóc zrozumieć język angielski w bardzo prosty i przyjemny sposób. Języka angielskiego staram się uczyć w sposób dopasowany do zainteresowań ucznia, wykorzystując przy tym np muzykę zarówno jak i inne kreatywne dziedziny.

Maria Wawrzaszek

Jestem licencjonowanym nauczycielem języka angielskiego, kończę drugi stopień studiów na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Uważam że w nauce kluczowa jest motywacja, dlatego staram się poznać ucznia i dostosować metody do jego potrzeb. Lubię łączyć lekcje z zabawą i wprowadzać elementy multimedialne, szczególnie takie, które rozwijają praktyczną umiejętność komunikacji. Nauczanie traktuje nie tylko jako pracę ale również zainteresowanie, które wciąż rozwijam.

Joanna Nycz

Dlaczego my?

Doświadczenie

LingArt jest szkołą języków obcych, która powstała w wyniku wielkiej pasji do języka angielskiego jak również wieloletnich doświadczeń w nauczaniu nabytych w Polsce jak również za granicą.

Komunikatywność

Nauka języka to nie tylko wykazanie dobrej znajomości struktur gramatycznych i słówek ale przede wszystkim umiejętność komunikatywnego przekazywania informacji. Dlatego słuchacze już od pierwszych zajęć wykonują zadania zbliżone do zadań jakie stawia przed nim codzienność. Jak wiadomo, język nie jest zjawiskiem stałym. Zmienia się z pokolenia na pokolenie. Właśnie dlatego szkoła nastawia się nie tylko na naukę podręcznikowych zwrotów ale również na naukę słówek oraz zwrotów kolokwialnych, używanych w codziennych sytuacjach.

Skuteczność

LingArt jest szkołą kameralną. Uczymy w niewielkich grupach na wszystkich poziomach zaawansowania aby maksymalizować czas interakcji z każdym słuchaczem.

Postępowość

W szkole wykorzystujemy najnowsze technologie oraz metody nauczania. Posiadamy nowoczesne wyposażenie, takie jak tablice interaktywne, rzutnik multimedialny, tablety, zestawy do szybkich testów oraz podręczniki z płytami CD (tzw. e-book) z których słuchacze mogą korzystać w domu. Do dyspozycji słuchaczy jest również biblioteczka językowa.

Oszczędność

Aby wydłużyć czas interakcji lektora ze słuchaczami wydłużamy czas zajęć do 55 minut. Tym samym proponujemy niższą cenę za dłuższy czas.

O nas

Mam na imię Kasia. Jestem absolwentka Akademii Humanistyczno- Społecznej w Bielsku- Białej. Języka angielskiego uczę od 5 lat. Na bieżąco wzbogacam swoją wiedzę metodyczną biorąc udział w wielu konferencjach i webinariach. W nauczaniu, oprócz tradycyjnych form nauczania, lubię korzystać na zajęciach z tablicy interaktywnej, gier językowych oraz z autentycznych materiałów. Interesuje się także fotografią, a w wolnych chwilach relaksuje się oglądając seriale na Netflixie.

Lektor, tłumacz, dyplomowany filolog języka angielskiego. Absolwentka studiów magisterskich szkockiego uniwersytetu (University of Aberdeen) na wydziale literatury brytyjskiej/amerykańskiej i lingwistyki (English Literature and Linguistics), absolwentka studiów magisterskich Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku Białej na kierunku: translacja angielsko - polsko - rosyjska oraz absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Cieszynie  na kierunku: metodyka nauczania języka angielskiego oraz filologia angielska. Wielokrotna uczestniczka warsztatów metodycznych. Pilot wycieczek oraz opiekun kolonijny.

Witam. Nazywam się Joanna. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Jastrzębiu Zdroju. Języka angielskiego uczę od 3 lat, specjalizuję się w każdej grupie wiekowej, począwszy od dzieci najmłodszych, po osoby dorosłe. Interesuję się metodyką, w szczególności metodą audiowizualną i jej zastosowaniem w nauce języka obcego. Jestem zwolenniczką wykorzystywania popkultury w nauce. Już od najmłodszych lat muzyka była moim sposobem na uczenie się języka, dlatego staram się jak najczęściej wykorzystywać ją, film, czy też literaturę podczas zajęć, co sprawia, że lekcje stają się  atrakcyjne i motywujące dla słuchacza.

Nasz zespół