Cennik

Kursy

Strona w budowie, przepraszamy za utrudnienia :(

ODkryj swoje językowe supermoce !

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe

Dowiedz się więcej o Kursie REading stars  - Kliknij tutaj !

Dziecko bardzo szybko oswaja się z nowymi dźwiękami, a co za tym idzie, przyswaja naukę poprawnej wymowy. Dzieci w tym wieku dużo łatwiej przyswajają samą “melodię języka” czyli akcent, rytm i intonację. W późniejszym okresie życia zdolności te zanikają.

TAKIE MALUCHY I JĘZYK ANGIELSKI?

KIDS

Przede wszystkim efektownie :) Materiały, które dobieramy na zajęciach opierają się na serii HAPPY HEARTS, w której język angielski przedstawia kotek Kenny, kursie Playbox, który jest dostępny dla dzieci w domu oraz na naszym autorskim kursie “Reading Stars” opartym na książeczkach anglojęzycznych. Wykorzystujemy również piosenki SUPER SIMPLE SONGS oraz ogromny zbiór autorskich konspektów. Po każdej lekcji dzieci otrzymują listę słówek wprowadzonych podczas zajęć. Na zajęciach poznajemy angielski wszystkimi zmysłami: wzroku, słuchu, dotyku, węchu, a nawet smaku:)

Jak uczymy?

Kurs LingArt Kids jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zajęcia prowadzone są zarówno w Pisarzowicach, Wilamowicach,  jak i w Starej Wsi. Liczba grup wynosi 4-8.

O kursie